Viaxi Renk Açıcı Beyazlatıcı Cilt Bakım Kremi

Viaxi Renk Açıcı Beyazlatıcı Krem; genital, bikini, diz, dirsek, boyun ve koltuk altı gibi vücudun hassas bölgelerinde görülen cilt kararması problemini ortadan kaldırmaya yardımcı bir kremdir. Doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile hassas bölgelerde güvenle kullanılabilir. Bölgesel kararmalardaki renk değişimini düzenleyerek koyulaşmaları azaltır.

Viaxi Whitening Cream, ciltteki kararmaların rengini kademeli olarak açarak iyileştirir ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlar. Cilt renginden sorumlu olan melanin üretimini destekleyerek cilt tonunu dengeler.  Viaxi Beyazlatıcı Krem, aktif kozmetik içerik sağlayıcısı olan İsviçre’li Givaudan ile Fransız Soliance firmalarının işbirliğinde üretilmiş Axolight marka yüksek kaliteli hidrolize buğday unu ile formüle edilmiştir. Inovatif beyazlatıcı aktif bileşen olan hidrolize buğday unu; cilt üzerinde beyazlatıcı, aydınlatıcı ve yaşlanma karşıtı etki gösterir. Kozmetik sektöründe kullanılan diğer beyazlatıcı bileşenlerin aksine çevre dostudur ve biyolojik olarak parçalanabilir niteliktedir.

https://www.slideshare.net/SofiaIvanova/export-presentation-axolight

Viaxi Renk Açıcı Beyazlatıcı Krem, bitki özlerinin yanı sıra içeriğindeki nemlendirici aktif bileşenler ile cildi derinlemesine besleyerek nemlendirir. Yanlış epilasyon uygulamaları (jilet, sir ağda kullanımı vb.), güneş yanıkları, yaşlanma, cildin nefes almasını engelleyen kıyafetlerin tercih edilmesi ve genetik faktörlerden kaynaklı cilt kararmalarını iyileştirerek cildin doğal rengine dönmesine yardımcı olur.

Viaxi Renk Açıcı Krem‘i cildinizi temizleyip kuruladıktan sonra sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanabilirsiniz. Uygulama esnasında cilde daha iyi nüfuz etmesi için dairesel hareketlerle masaj yaparak kremin cilt tarafından emilimini arttırabilirsiniz. Uygulama süresince uzun süreli güneşlenmemeniz tavsiye edilir. Gözle görünür etkili sonuçlar için en az 3 – 4 hafta kullanılması önerilir.

renk açıcı beyazlatıcı krem

Viaxi Renk Açıcı Beyazlatıcı Krem, 2003 yılından beri medikal sağlık ürünleri sektöründe aktif faaliyet gösteren Armoni Medikal Ürünler bünyesinde 2013 yılında geliştirilmiş güvenilir bir üründür. Armoni Medikal; kozmetik, kişisel bakım, tıbbi cihaz ve gıda takviyesi vb. sağlık ürünlerinin distribütörlüğü, fason üretimi ve ecza depoları aracılığıyla eczanelere dağıtımı hususunda markalaşmış bir firmadır.

Armoni Farma ürünleri, Türkiye genelinde 7 bölgede ve 12.000’den fazla eczanede satılmaktadır. Cosvia Collagen, Baby-Vac Burun Aspiratörü, Kul-Tem Kulak Mumu, S-Lash Kaş & Kirpik Serumu, Viaxi ve YesOn markaları, 25 ülkeye ihraç edilmektedir. Şirketimiz; İngiltere, Almanya ve BAE (Dubai) gibi ülkelerdeki sağlık sektöründe önde gelen uluslararası fuarlara katılmıştır.

Kişisel bakım ve sağlık ürünlerinde öncü konumda olmayı hedefleyen Armoni Farma, piyasada hâli hazırda bulunan ürünler yerine, Avrupa ve Amerika’da kendini kanıtlamış markalar ile yenilikçi ürünleri Türkiye pazarına kazandırmayı amaçlayarak Ar-Ge çalışmalarını yürütmektedir. İtalya’dan Varistasi Varis Kremi, Macaristan’dan Baby-Vac Burun Aspiratörü ve İspanya’dan Donna Glove Meme Kitlesi Tespit Eldiveni markalarının resmi Türkiye distribütörü görevini başarıyla üstlenmektedir. Bunların yanı sıra Almanya, İtalya ve İsveç’teki üst düzey kozmetik ve sağlık firmaları ile partner çalışmalarını sürdürmektedir.

Armoni Farma bünyesindeki markalarımız, uluslararası standartlarda sertifikalara sahip Türkiye’nin en önde gelen tesislerinde üretilmektedir. GMP (İyi Üretim Uygulamaları) Sertifikası; Sınıf I, CE sertifikalı Sınıf IIA, Sınıf IIB ile ISO 13485:2016 sertifikasına sahip ve İslâmi kurallara uygun olarak üretim yaptığı tescillenen Helâl Sertifikalı tesisler seçilmektedir.

Armoni Medikal Ürünler Limited Şirketi;

  • İTO (İstanbul Ticaret Odası)
  • TOBB (Türkiye Odalar Borsalar Birliği)
  • TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi)
  • ÜTS (Sağlık Bakanlığı Ürün Takip Sistemi)
  • ÇEVKO (Çevre Koruma Vakfı) üyesidir.

Canlı Destek
Nasıl yardımcı olabiliriz?